abstract-1229461_1920

Poręcze schodowe przyścienne

W przypadku zamkniętych klatek schodowych idealnym rozwiązaniem są poręcze schodowe przyścienne. Stanowią idealne rozwiązanie dla polepszenia kwestii bezpieczeństwa, zwłaszcza w miejscach, gdzie występuje konieczność korzystania ze schodów bardzo dużej liczby użytkowników.

Znajdują się w większości miejsc użyteczności publicznej, gdzie ma się do czynienie właśnie z typem zamkniętej klatki schodowej. Poręcze występujące przy ścianie są złożone zwykle z pojedynczego elementu w postaci długiego uchwytu, który jest przymocowany do ściany za pomocą odpowiednio wykonanych pojedynczych uchwytów, które powinny zostać odpowiednio zamontowane do powierzchni ściany.

Przyścienne poręcze na schody są niezwykle przydatnym i praktycznym rozwiązaniem, zwłaszcza jeżeli ma się do czynienia z raczej długa klatką schodową i dosyć stromą, w dodatku zabudowaną. Niewątpliwie zamontowanie przyściennej poręczy wpłynie w takich zabudowaniach na poprawę kwestii bezpieczeństwa, co jest niezwykle istotne dla wszystkich użytkowników.

Świetnie się sprawdzają również w zwykłych domach, gdy nie ma możliwości zastosowania innego rozwiązania. To praktyczne zastosowanie poręczy przyściennej idealnie się sprawdzi przy użytkownikach takich jak dzieci oraz osoby starsze. Zarazem ich montaż jest znacznie prostszy niż przy poręczach na otwartych klatkach schodowych. Dbałość o utrzymanie ich w czystości jest też raczej bezproblemowa.

0 comments on “Poręcze schodowe przyścienneAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *